Wolne Oprogramowanie
Słowo "wolne" w naszej nazwie odnosi się do dwóch konkretnych wolności: po pierwsze, wolności kopiowania programu i dzielenia się nim ze swoimi przyjaciółmi i współpracownikami; po drugie, wolności modyfikowania programu wedle własnego uznania, dzięki pełnemu dostępowi do kodu źródłowego. Poza tym można studiować źródło i uczyć się jak program został napisany. Można go wówczas portować, ulepszać i dzielić się swoimi zmianami z innymi.
Nasza Misja
Naszą Misją jest propagowanie wolnego oprogramowania w Twojej firmie.
Znajdujemy i wybieramy oprogramowanie które najbardziej będzie odpowiadało potrzebom twojej firmy. Jeśli zachodzi potrzeba, modyfikujemy oprogramowanie tak, aby spełniało Państwa wymagania.
Co zyskujesz ?
Kupując gotowy produkt bardzo często płacimy za funkcjonalności których zupełnie nie wykorzystujemy w naszej pracy. Wolne oprogramowanie daje nam możliwość dostosowania funkcjonalności do naszych indywidualnych wymagań. Wykorzystując i wdrażając elementy infrastruktury IT oparte o ten typ oprogramowania oszczędzasz pieniądze które wydałbyś na funkcjonalności którch nigdy nie planowałeś wykorzystać.